reklamı kapat

POPÜLER

Squid Game

Popüler Netflix dizisi Squid Game gerçeğe dönüştürüldü [Video]

Geçtiğimiz ay büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için gerçekten inanılmaz emek verilen bir çalışmaya imza atıldı.

Orijinal tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceğiniz Squid Game, biliyorsunuz Netflix’in en çok izlenen içerikleri arasında bir numaraya yerleşti. Hwang Dong-Hyuk‘un tam 10 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren ve gerçekten devasa bir patlama yapan dizi, en son ikinci sezon onayı ile ses getirmişti.

Bu bilgi direkt olarak Hwang Dong-hyuk tarafından verilmiş ve fanları sevindirmişti. İkinci sezonun dizinin başrolü olan Seong Gi-Hun üzerine kurulacağı aktarıldı.

Popüler içeriği bugün gündeme getiren ise YouTube içerisinde 77 milyondan fazla aboneye sahip MrBeast tarafından hazırlanan ve yayınlanan özel video oldu. MrBeast, 456 kişiyle beraber gerçek hayatta bir Squid Game yarışması düzenledi.

Bu yarışmada dizideki oyunlar ile farklı bazı oyunlar oynandı ve “en uzun süre hayatta kalan kişiye” (Elbette kimse ölmedi!) tam 456 bin dolar ödül verildi. Kazanan kişi 79 numaralı oyuncu oldu. Direkt olarak sayfanın üstünde izleyebileceğiniz video şimdiye kadar 36 milyondan fazla izlendi ve 4,7 milyon beğeni aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Squid Game ile beklentileri aşan bir performans elde etti

Squid Game için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won’luk ödülü kazanan kim olacak?”

İlgili Video