reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Squid Game

Popüler Netflix dizisi Squid Game, 2 sezon ile yetinmeyecek

Yayınlandıktan sonra büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için üçüncü sezon da olacak gibi görünüyor.

Squid Game, Netflix’in en çok izlenen içerikleri arasında yer alıyor. Hwang Dong-Hyuk‘un tam 10 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren ve gerçekten devasa bir patlama yapan dizi, geçtiğimiz ay ikinci sezon onayı aldı.

Bugün çıkan habere göre Squid Game’in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, dizinin 3. sezonu için de Netflix’le görüşmeye başladıklarını açıkladı. İlk sezonunu başarısı ardından seriyi hemen bitirmeyecek ve bu kendisi için çok mantıklı olan Netflix, ikinci sezonu dizinin başrolü olan Seong Gi-Hun üzerine kuracak.

Daha önce maddi açıdan bir hesap yapılan popüler dizi, firmaya 21,4 milyon dolarlık bir maliyet çıkardı. Bunun geri dönüşü ise bazı hesaplamalara göre tam 900 milyon dolar üstünde oldu.

Squid Game için ikinci sezonun ne zaman çıkacağı belli değil. Ancak 2022 sonu olası görünüyor. Dizi için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won’luk ödülü kazanan kim olacak?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR