reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Squid Game

Netflix, Squid Game için yeni sezon ve oyun planları yapıyor olabilir

Netflix, Squid Game isimli yeni içeriğiyle ses getirmeye devam ediyor. Bu sefer geleceğe yönelik potansiyel bazı planlar var.

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz Squid Game, bir türlü gündemden düşmüyor. Dün hatırlarsınız 111 milyon hayrana ulaşan dizinin bugüne kadar en çok izlenen yeni Netflix dizisi olduğu duyurulmuştu. Hwang Dong-Hyuk‘un tam 10 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren ve gerçekten devasa bir patlama yapan dizi, söylendiği kadarıyla ileride bir oyun haline gelebilir.

Biliyorsunuz Netflix artık oyun pazarında büyük adımlar atıyor, bazı pazarlarda Android uygulaması üzerinden oyun deneyimi sunuyor. Bu açıdan Squid Game’e özel bir oyun oldukça olası ve 2022’de ciddi şekilde karşımıza çıkabilir. Burada yüksek ihtimalle bir mobil oyun hazırlanır.

Netflix henüz Squid Game için ikinci sezon duyurusu yapmadı. Ancak elde edilen popülerlik ve dizinin sonundaki hikâye, ikinci sezon için kapıyı açık tutuyor. Hatta bu konudaki ilk görüşmelerin başladığı belirtiliyor. Bu kesin değil ancak dizi için yüzde 90 ihtimalle ikinci sezon yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Squid Game ile beklentileri aşan bir performans ortaya koydu

Squid Game için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won’luk ödülü kazanan kim olacak?”İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi