reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Squid Game

Popüler Netflix dizisi Squid Game için ikinci sezon onayı geldi

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için ikinci sezon onayı geldi. İşte detaylar;

Tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceğiniz Squid Game, biliyorsunuz Netflix’in en çok izlenen içerikleri arasına yerleşti. Hatta geçtiğimiz hafta 111 milyon hayrana ulaşan dizinin, bugüne kadar en çok izlenen yeni Netflix dizisi olduğu duyuruldu.

Hwang Dong-Hyuk‘un tam 10 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren ve gerçekten devasa bir patlama yapan dizi, en son ileride bir oyun haline gelebilir haberleriyle de ses getirmişti.

Oyun öncesinde beklenen ikinci sezon onayı geldi. Bu bilgi direkt olarak  Hwang Dong-hyuk tarafından verildi. İkinci sezonun doğal olarak dizinin başrolü olan Seong Gi-Hun üzerine kurulacağı aktarıldı. Aslında ikinci sezonun müjdesi ilk sezonun sonunda da üstü kapalı olarak verilmişti.

Daha önce üzerinden bir hesap yapılan popüler dizi, söylendiği kadarıyla firmaya 21,4 milyon dolarlık bir maliyet çıkardı. Bunun geri dönüşü ise bazı hesaplamalara göre firma için tam 900 milyon dolar üstünde oldu.

Squid Game için ikinci sezonun ne zaman çıkacağı belli değil. Ancak 2022 sonu olası görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Squid Game ile beklentileri aşan bir performans elde etti

Squid Game için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won’luk ödülü kazanan kim olacak?”

İlgili Video