reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung, CES 2022 videosuyla büyük bir sürprizin ipuçlarını verdiğini aktardı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, CES 2022 tanıtım videosuyla büyük bir sürprizin ipuçlarını verdiğini aktardı.

Advertisement

Konu hakkında firmadan gelen açıklama şöyle oldu: “Samsung, “Together for Tomorrow” vizyonunu tanıtacağı CES 2022 etkinliği öncesinde bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda, CES 2022’de gelecek vizyonunu açıklamaya hazırlanan Samsung’un duyurusunu yapacağı büyük sürprizlerin perdeleri aralanıyor. “

Bu yukarıda izleyebileceğiniz videodan çok fazla bir şey anlaşılamıyor ancak dikkat çekici açıklamaların / duyuruların / gösterimlerin yolda olduğu açık olarak ortada duruyor.  Samsung’dan yeni yılda birçok ürün gelecek. 2022’nin ilk çeyreğinde firma kesin olarak Galaxy S22 serisi, Galaxy S21 FE ve Galaxy Tab S8 serisini tanıtacak.

Firmadan 2022’nin ilk yarısında LG Display’den alınan panellere sahip OLED televizyonlar da geliyor. 2022’de kesin olarak iki yeni katlanabilir telefon daha tanıtacak Samsung, teknoloji dünyasının merkezinde kalarak en iyi isimlerden olmayı sürdürüyor. Şirketin bunun haricinde ne tarz sürprizler üzerinde çalıştığını ise hep beraber göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR