reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, platformdaki en popüler dizi ve filmleri bir kez daha açıkladı

Netflix, kısa süre önce platformdaki en popüler dizi ve filmleri bir kez daha açıkladı. Firma belirli yapımlar ile ciddi şekilde öne çıkıyor.

Bu aşağıdaki veriler direkt olarak bir konferans kapsamında üst düzey Netflix yetkilisi Ted Sarandos tarafından paylaşıldı. Burada elbette ses getiren rakamlar karşımıza çıktı.

Örneğin dizi tarafındaki lider Bridgerton‘un 82 milyon farklı hesap tarafından izlendiği görülüyor. İkinci sırada 76 milyon farklı hesap tarafından izlene Lupin, üçüncü sırada ise yine 76 milyon ile The Witcher her alıyor.

Film tarafında ise 99 milyon farklı hesap tarafından izlenen Extraction ilk sırada yer alıyor. Ek bilgi olarak bu filmin yakında yenisi de geliyor. İkinci sırada 89 milyon ile Bird Box, üçüncü sırada ise 85 milyon ile Spenser Confidential bulunuyor.

Bu verileri Netflix’te yayınlanmalarının ilk 28 günü üzerinden çıkaran ve diziyi ya da filmi sadece 2 dakika kadar izleyenleri de hesaba katan Netflix, yukarıda da dediğimiz gibi belirli içerikleriyle gerçekten çok ses getirmeyi sürdürüyor.

Netflix ekim ayında da güzel içerikler yayımlayacak

Yapılan paylaşıma göre 1 Ekim tarihinde Maid, Diana: The Musical, Seinfield (Tüm sezonlar) ve Suçlu karşımıza çıkacak.

6 Ekim itibarıyla Netflix’e Bad Sport 1. sezon ve Evinde Biri Var gelecek, 8 Ekim tarihinde Esrarengiz Bir Masal 1. sezon ve yerli yapım Kin izlenebilir olacak. 12 Ekim tarihinde Malinche: Bir Müzikalin Perde Arkası yayımlanacak, 15 Ekim tarihinde merak edilen yapımlardan You için 3. sezon çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

22 Ekim tarihinde Locke & Key 2. sezon ile Maya ve Üç Savaşçı ekranlara gelecek. 27 Ekim tarihinde Hipnotizma yayımlanacak, 29 Ekim’de Hırsızlar Ordusu ve Colin In Black & White 1. sezon çıkacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi