reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3

Dünyanın ilk şeffaf Google Pixel 3’ü ortaya çıktı [Video]

Piyasaya sürülen yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 3 kamera, düşme, kırılma, dayanıklılık testi gibi pek çok farklı video ile karşımıza çıktı. Şimdi sıra dünyanın ilk Google Pixel 3’ünü hazırlamaya geldi.

Akıllı telefon kullanıcısı olanların iyi bildiği üzere her model belli renk seçeneklerine sahip şekilde geliyor. Kimi markalar standart renk tercihlerinden şaşmıyor. Kimileri ise olabildiğince fazla veya farklı alternatif sunmaya çabalıyor. Fakat bu alternatifleri beğenmez ve eşsiz bir telefona sahip olmak isterseniz ekstra çaba harcamanız gerekiyor. JerryRigEverything kısa bir süre önce ortaya çıkan Google Pixel 3 modelini şeffaf bir forma sokmak için çaba harcıyor.

Öncelikle telefonun arka yüzeyini dikkatli bir şekilde kaldırmak gerekiyor. Bunun için önce ısı uyguluyor daha sonra da kırmamaya özen göstererek arka paneli kaldırıyor. Ardından kamera, parmak izi okuyucu gibi arka panele bağlı parçalar dikkatli bir şekilde çıkartılıyor. Beyaz rengi ortadan kaldırmak için arka paneli tamamen kazımak gerekiyor. Ardından geriye hiçbir şey kalmaması için birkaç tur temizlik yapılıyor. Çıkartılan parçalar arka yüzeye tekrar bağlanıyor. Böylece büyük bir sıkıntı yaşamadan dünyanın ilk şeffaf Google Pixel 3’ü ortaya çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unutmadan ekleyelim, tüm işlemlerin ardından Google Pixel 3’ün suya dayanıklılık özelliği ortadan kalkıyor ancak sonuç oldukça güzel oluyor. JerryRigEverything’in videosuna haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.