reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 ile çekilen ilk fotoğraflar [Galeri]

Geçtiğimiz Salı günü “Made by Google 2018” etkinliğinde resmen tanıtılan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile çekilen ilk fotoğraflar yayımlandı. Google Pixel 3, önceki modele göre daha gelişmiş kamera performansıyla göz dolduruyor.

Google’ın henüz görücüye çıkan amiral gemileri Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL; siyah, beyaz ve pembe olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor. Google tarafından paylaşılan fotoğraflar, yeni modellerin ne kadar iyi bir kamera performansı ortaya koyduklarını kanıtlıyor. Henüz tanıtılan cihazların sıralanan kamera özellikleri şunlar: Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, arkalarında 12,2 megapiksel tek kamera bulunduruyor. Cihazlar ön çekim kamerası olarak iki adet 8 megapiksel kamerayla geliyor. F1,8 ve F2,2 diyafram açıklıklarına sahip kameralar, geniş açı çekim imkanı sunabiliyor. Arkada ise diyafram açıklığı F1,8 olan kamera 1,4um boyutuna sahip bir sensöre sahip ve yapay zekadan güç alıyor. Böylece tek kameraya sahip olan cihazlar ile fotoğraf çekerken daha tatmin edici sonuçlara ulaşılıyor. Ayrıca arka kameralarla 4K çözünürlükte 60 fps video kayıtları alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kameraların diğer özellikleri

Super Res Zoom” özelliğine sahip kameralar, zoom çekimlerini oldukça güzel hale getiriyor. Ayrıca kameralarda bulunan HDR+ özelliğiyle tek bir fotoğraf için birden fazla çekim yapılabilirken “Top Shot” isimli özellik de bu çekimlerden en güzel olanını kullanıcıya bildiriyor. “Night Sight” özelliği açıkken gece çekimi yapıldığında da kameralar, fotoğrafları flaş kullanılmışçasına aydınlık çekiyor. Google Pixel 3’ün 860 euro, Pixel 3 XL’in 960 euro fiyat etiketleriyle yurt dışında satışa çıkacağı belirtiliyor.

İlginizi çekebilir

Made by Google 2018 etkinliğinde tanıtılan yeni ürünler