reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel Watch
Google Pixel Watch

Google Pixel Watch ortaya çıktı; işte akıllı saatten ilk detaylar

Google imzalı ilk akıllı saat modeli Google Pixel Watch ortaya çıkmış durumda. İlk tasarım sızıntılarına göre model şık görünüyor.

Google Pixel akıllı telefon modellerinin yanında kablosuz kulaklık sonrasında sonunda Google Pixel Watch akıllı saat de eklenecek.

Jon Prosser tarafından sayfada gördüğünüz tasarımı sızdırılan uzun süredir gündemde olan akıllı saat, yuvarlak yapıda ve genel olarak oldukça güzel görünüyor.

Sürpriz olmayacağı üzere Google’ın akıllı saatlere özel Wear OS işletim sistemi üzerine kurulacak saat, gücünü ise güncel Snapdragon Wear işlemciden alacak bilgisi veriliyor.

Yan tarafında tek bir döndürülebilen buton yer alan akıllı saat Pixel Watch, tasarım çizgisi olarak Apple Watch’ın yuvarlak hali olarak da nitelendirilebilir.

Şimdilik silikon kayış ile tasarlanan ancak çıkışta klasik kayışlara da sahip olacağı düşünülen Pixel Watch, şimdiden büyük merak uyandırmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel Watch akıllı saat modelinin işi zor olacak

Google’ın sonunda adım atacağı pazarın yeni oyuncusunu elbette çok zorlu bir rekabet bekliyor. Çünkü pazarda hali hazırda gerçekten çok güçlü akıllı saatler bulunuyor.

Bu arada Google’dan başka Pixel haberleri de var. Örneğin firmanın olası adıyla Pixel 6 için kendi işlemcisini geliştirdiği iddia ediliyor.

Aynı şekilde firmanın Pixel 5A modelinin de iptal ettiği ortaya çıkan haberler arasında yer alıyor. (Güncelleme: Google kısa süre önce bunu yalanladı ve telefonun geleceğini duyurdu)

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video