reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel Watch
Google Pixel Watch

Google Pixel Watch akıllı saat için yeni tanıtım tarihi ortaya atıldı

Çok uzun zamandır gündemde olan Google imzalı ilk akıllı saat modeli Google Pixel Watch için yeni tarih ortaya çıkmış durumda.

Birçok kişi tarafından merakla beklenen Google Pixel Watch akıllı saat modeli halen karşımıza çıkarılmadı. Ancak gelen son bilgilere göre ürün 26 Mayıs tarihinde lanse edilecek. Bu bilgi saatin yukarıda gördüğünüz tasarımını da sızdıran Jon Prosser’dan geliyor ve bu açıdan güvenilir görünüyor. Akıllı saat, üzerinden geçmek adına yuvarlak yapıda ve bizce bu tasarımlarda güzel görünüyor. Google’ın akıllı saatlere özel Wear OS işletim sistemi üzerine kurulacak saat, gücünü ise güncel Snapdragon Wear işlemciden alacak bilgisi veriliyor.

Yan tarafında tek bir döndürülebilen buton yer alan akıllı saat Pixel Watch, şimdilik sadece silikon kayış ile tasarlanmış gibi görünüyor anca çıkışta klasik kayışlara da sahip olabilir. Bunlar haricinde hakkında fiyat dahil herhangi başka bir bilginin olmadığı ürün, Pixel telefonlar gibi Türkiye’de resmi olarak satılmayacak.

Ancak akıllı saatler telefonlar gibi IMEI kaydı gerektirmediğinden, Google Pixel Watch aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de çok rahat şekilde bulunabilen ürünler arasına giriş yapabilir. Bu arada ek bilgi olarak Google’ın başka çalışmaları da bulunuyor. Firmadan bir katlanabilir akıllı telefon da geliyor. Onun son detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Gündemden düşmeyen insansı robot Ameca