reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 10R

Türkiye satış ihtimalli OnePlus 10R da geliyor; ilk bilgiler çıktı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan OnePlus, ürün gamını 2022’de büyütecek. OnePlus 10R modeli de yolda bulunuyor.

OnePlus, karşımıza en son detaylarına burada yer verdiğimiz OnePlus 10 Pro ile çıktı. Hasselblad imzalı kamera sistemiyle dikkat çeken oldukça güçlü amiral gemisi telefon modeli, firmanın yukarıda da belirttiğimiz gibi 2022’deki tek ürünü olmayacak. Kaynaklara göre önümüzdeki dönemde hemen hemen kesin olarak OnePlus 10 da gelecek. Ancak bir akıllı telefon daha yolda. O da yeni iddialara göre OnePlus 10R modeli.

Gelen ilk bilgilere göre OnePlus 10R, resmi olarak 2022’nin ikinci çeyreğinde lanse edilecek. Eğer kaynaklar haklı çıkarsa çok uzakta olmayan telefon, ilk sızıntılara göre gücünü MediaTek imzalı güçlü Dimensity 9000 işlemciden alıyor. 120 Hz AMOLED ekran üzerine kurulacak ve en altta 8 GB RAM + 128 GB depolama ile gelecek telefon, bazı iddialara göre sadece bazı ülkelerde satılabilir ve bunlar arasında Türkiye de yer alabilir.

OnePlus şu an Türkiye’de resmi olarak OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve OnePlus Nord N10 5G modellerinin satışını yapıyor. Firma uzun süredir Türkiye pazarına yeni bir telefon getirmiyor. Bu açıdan 10 serisinden bir telefon için Türkiye mantıklı görünüyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın