reklamı kapat

POPÜLER

Sabrina

Netflix dizisi Chilling Adventures of Sabrina ne zaman başlıyor?

Netflix’in Sabrina’yı yeniden televizyona uyarladığı bir süre önce belli olmuştu. İsmi Chilling Adventures of Sabrina olarak açıklanan dizinin ekrana geleceği tarih de belli oldu.

Kiernan Shipka’nın başrolü üstlendiği Netflix orijinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina, genç cadının korku ve büyücülük içeren maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatacak. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, yarı insan yarı cadı olan çift başlı benliğinde bir denge yakalamaya çalışacak. Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su (Chief Creative Officer) Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

Oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson ve Bronson Pinchot.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chilling Adventures of Sabrina ilk sezonuyla 26 Ekim‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Diziden paylaşılacak ilk tanıtımı heyecanla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Yeni Netflix dizisi Maniac