reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Emilia Clarke’ın Game of Thrones’a vedası

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin çekimi sonlanırken, oyuncular da birer birer diziyle ilgili düşüncelerini paylaşıyor.

George R.R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden uyarlanan HBO’nun favori dizisi Game of Thrones, final sezonu için gün sayıyor. Aynı evrende geçen yeni dizilere doğru yavaş yavaş yelken açan seri, son sezonu için çekimleri tamamlamış gibi görünüyor. Her ne kadar kitap serisi diziye yetişecek hızda devam edemediği için dizi kendi yolunu çizse de önümüzdeki yıl hayranları nihai sonla buluşturacak olan dizinin son sezona kadar ölmeden ulaşmayı başaran oyuncularından biri de Emilia Clarke. Clarke, bugün paylaştığı bir Instagram gönderisiyle ise, uzun soluklu bu projesine veda ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir devir kapanıyor

Clarke’ın sözleri ise şu şekilde “Bu bir yolculuktu. Game of Thrones’a hayal dahi edemediğim bir hayatı yaşama imkanı sunduğu için ve bana asla özlemekten vazgeçmeyeceğim bir aile verdiği için teşekkür ederim.” Clarke’ın gönderisine oyunculardan da cevaplar gecikmedi, her ne kadar dizideki macerası kısa sürse de Khal Drago’yu oynayan Jason Momoa, “Seni seviyorum. Seninle gurur duyuyorum.” diye Clarke’a destek olurken, Samwell Tarly rolündeki John Bradley de “Game of Thrones en iyisiydi. Ve sen de harikaydın.” diyor.


Dizinin final yapmasının ardından gelen boşluğu alt dizilerin doldurup dolduramayacağı ise şimdilik büyük bir gizem. Ancak neredeyse 10 yıl süren bu maceranın televizyon izleyicilerindeki yeri şüphesiz başka olacaktır.

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı