reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Emilia Clarke

Emilia Clarke, genç Luke Skywalker rolü için Game of Thrones aktörünü istiyor

25 Mayıs‘ta vizyona girecek olan Solo: A Star Wars Story‘de rol alan Emilia Clarke‘ın evrenin devam hikayeleri için ilginç bir önerisi var. Clarke, genç Luke Skywalker için Game of Thrones’daki rol arkadaşını öne çıkarıyor.

HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones’un ardından pek çok filmde yer alan Emilia Clarke’ı, önümüzdeki hafta Solo: A Star Wars Story’de izleyeceğiz. Adından da anlaşılacağı gibi film bizi Star Wars evreninin bir diğer sevilen karakteri Han Solo’nun gençliğine götürüyor. Böylelikle Star Wars evrenine dahil olan Clarke’ın ise aklında yapılması gereken yeni projeler var. Ancak herkes Obi-Wan Kenobi filmini beklerken ve onun olası aktörlerini tartışırken, Clarke’ın aklındaki isim biraz farklı. Clarke, yeni Luke Skywalker’ın kim olabileceği konusunda açıklama yapıyor. Aklında bir aktör de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızı Luka Skywalker olabilir mi?

Entertainment Tonight‘a konuşan Clarke aklındaki Luke Skywalker’ı açıklıyor: “Kit Harington demek zorunda gibi hissediyorum. Çünkü öyle, ne demek istediğimi anlatabiliyor muyum? Abin tam bir Star Wars hayranıydı. Ben de sözünden hiç çıkmazdım. Bu yüzden seriyi çok küçükken onunla beraber izledim ve bu evrenin çok küçük yaşta bir parçası oldum. Beni dahil etmek istediklerinde ‘Ne? Tabii ki’ diye karşılık verdim.

Clarke şüphesiz Kit Harington’la oldukça iyi anlaşıyor ve dizide de yeni sezonla beraber 8 sezon boyunca beraber çalıştıkları için güçlü bir bağları bulunuyor. Bu sebeple rol için Harington’ı yakıştırması doğal. Ancak Harington’tan gerçekten genç Luke Skywalker olur mu, işte o konuda biz Clarke kadar emin değiliz… Tabii şimdilik bu proje Clarke’ın temennisi, onu da belirtelim.

İlgili video

Solo: A Star Wars Story fragman