reklamı kapat

POPÜLER

Last Christmas

Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke’tan yeni film: Last Christmas [Video]

Game of Thrones ile büyük ün kazanan Emilia Clarke yeni ve farklı yapımlarla karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Başrolünü onun üstlendiği Last Christmas filmi ilk fragmanıyla boy gösteriyor.

Game of Thrones sonrası ilk işi Last Christmas

Last Christmas aslında isminden de anlayabileceğiniz üzere George Michael‘ın meşhur şarkısından ilham alıyor. Bu ilhamın etrafında Noel döneminde geçen bir romantik komedi yaratmaya odaklanıyor. Ana kahramanımız Emilia Clarke’ın hayat verdiği Kate. Genç bir kadın olan Kate geçtiğimiz sene ölümden dönüyor. Hayatta elde ettiği ikinci şansın ardından yaşamını toparlamak yerine daha da dağılıyor. Sağlığına dikkat etmediği gibi iş ve aşk hayatı da alt üst olmuş durumda. Annesiyle birlikte hayatını bir araya toplamaya çalışırken Noel süslemeleri satan bir dükkanda çalışmaya başlıyor. Bu süreçte Henry Golding’in canlandırdığı Tom ile tanışıyor. İşler düzelmeye başlarken her şey gerçek olamayacak kadar güzel hissettirmeye başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paul Feig’in imzasını taşıyan Last Christmas’ın oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici. Emilia Clarke ve Henry Golding’in yanı sıra Michelle Yeoh, Emma Thompson, Sue Perkins, Rebecca Root ve Patti LuPone gibi isimleri görüyoruz. Tam bir kış filmi diyebileceğimiz Last Christmas yurt dışında 8 Kasım’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin Türkiye’de 21 Kasım‘da gösterime başlaması bekleniyor. Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke’ın dizi sonrasında rol aldığı ilk projeden paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.