reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Instagram paylaşımıyla gelen Game of Thrones 8. sezon spoilerı

Game of Thrones 8. sezon ile final yapmaya hazırlanıyor. Oyuncular ve HBO her ne kadar sıkı önlemler alsa da, sosyal medyadaki takipçiler dizinin son sezonu için ipuçlarını toplamayı başarıyor.

Game of Thrones 8. sezon için henüz geri sayımı başlatamadık. Çünkü dizinin yeni sezonu nereden baksanız 1 sene daha yayınlanmayacak. Neyse ki bu boşluğu Westworld 2. sezon bölümleri ile dolduran HBO, popüler dizisi için gizlilikle çalışmaya devam ediyor. Tabii dijital çağda ne kadar gizli kalınabilirse… Şimdilik bu sezon için herhangi bir sızdırma skandalı ortaya çıkmasa da oyuncuların Instagram hesabı sıkıntı yaratabiliyor. Nitekim Rhaegar Targaryen’e hayat veren Wilf Scolding‘in Instagram paylaşımı gelecek sezonda karakterin varlığını müjdeliyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Game of Thrones 7. sezona dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçmişe dönelim

Wilf Scolding’in Belfast otelinin önündeki paylaşımı dizinin yeni sezonu için önem taşıyor. Çünkü dizi yoğunlukla o bölgede çekiliyor. Bu da Rhaegar’ın yeni sahneler için döneceğini işaret ediyor. Hatırlarsanız geçen sezon Bran Stark, çok daha önce çözebileceği Rhaegar Targaryen ve Jon Snow bağını Samwell Tarly ittirmesi ile öğrenmişti. Karakterimizin Jon’un babası olduğunu öğrenmiş ve ortada da savaş çıkaracak bir kız kaçırmanın olmadığı konusunda bilgilendirilmiştik. Lyanna kendi isteğiyle kaçmış, daha sonra da ölüm döşeğindeyken oğlunu Ned Stark’a emanet etmişti.

Görünen o ki bu sezon bu durumla ilgili daha fazla bilgi edineceğiz. Bran’ın patavatsız çıkışlarını görmeyi beklediğimiz 8. sezonda, Jon kendi geçmişini öğrenirken Lyanna ve Rhaegar ilişkisine de ışık tutan sahnelere şahit olabiliriz.

İlgili video

7. sezon fragmanı