reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon öncesi Türkiye’de “özel yayın” sürprizi

Game of Thrones 8. sezon ihtişamlı bir final yapmaya hazırlanırken Türkiye’deki izleyiciler için “özel yayın” programı duyuruldu.

Game of Thrones 8. sezon, 14 Nisan’da HBO tarafından yayınlanmaya başlanacak. Dizinin Türkiye’deki hakları ise Digiturk’te bulunuyor. Digiturk, 8. sezon öncesi ise yepyeni bir özel yayın ile izleyicileri karşılıyor. 1 Mart – 30 Nisan arası 1 No’lu beIN HD kanalında “Game of Thrones Özel” yayınlarının yapılacağı açıklandı. Bu özel yayın kapsamında Game of Thrones’a ait en özel görüntüler, röportajlar, tanıtımlar ve sezon özetlerinin izleyicilerle buluşacağı açıklandı. Özel yayının orijinal dilinde, Türkçe altyazılı olacağı da açıklamalar arasında. Dizinin ilk 7 sezonunun ise Digiturk’un çevrim içi yayın servisi beIN CONNECT’te yayınlandığını kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones 8. sezon Türkiye’de ne zaman yayınlanacak?

Bildiğiniz gibi dizinin final sezonu Amerika’da 14 Nisan’da yayına girecek. Digiturk ise geçtiğimiz yılda olduğu gibi Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı şekilde diziyi yayınlayacak. Saat farkı sebebiyle 8. sezon 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece, sabaha karşı 04:00‘da yayına girecek. Bu yayının beIN CONNECT’te gerçekleşeceği kaydediliyor.

Dizinin final sezonu 6 bölümden oluşuyor. Jon Snow’un gerçek kimliğini öğreneceği yeni sezonda Daenerys Targaryen Kış Yarı’nda “majesteleri” olarak kabul görüyor. Ak Gezenler’e karşı verilecek savaşta ise Jaime Lannister, Westeros’u terk ederek Kuzey’e doğru yola çıkıyor. Büyük sürprizleri beraberinde getirecek olan final sezonu, Demir Taht’ın hayatta kalmayı başaran sahibini de ilan etmeye hazırlanıyor.

İlgili video

Dizinin tarih duyurusu