reklamı kapat

POPÜLER

George R.R. Martin Game of Thrones

George R.R. Martin Game of Thrones sevenleri üzüyor

Hepimiz George R.R. Martin’i Game of Thrones’ta tanıyıp sevdiğimiz Westeros‘u yaratmasıyla biliyoruz. HBO‘nun fenomen dizisine ilham veren kitap serisi ise hala devam ediyor. Hem de oldukça farklı bir hikaye akışıyla. İşte bu yüzden serinin hayranları altıncı kitabın gün yüzüne çıkmasını dört gözle bekliyor fakat Martin bizleri üzmeye devam edecek gibi görünüyor.

Advertisement

Bilmeyenler için biraz bahsetmek gerekirse, George R.R. Martin‘in serinin altıncı kitabı olan The Winds of Winter’ı bitirmesini uzun zamandır bekliyoruz. Daha önce defalarca “yakında geliyor” şeklinde lanse edilen kitap senelerdir yol. Dolayısıyla okuyucuların sabrı giderek azalıyor. Bir süre önce The Winds of Winter‘ın 2018 yılı içinde gelebileceği iddia edilmişti fakat George R.R. Martin’in kalbimizi kırması uzun sürmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önemli bütün duyuruları kendi blogu üzerinden gerçekleştiren ünlü yazar bu kez The Winds of Winter hakkında konuştu. Oldukça net bir açıklamada bulundu: “Winds of Winter gelmiyor. En azından 2018 yılı içinde gelmeyecek. Bu yüzden Winds of Winter için biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız.” sözlerini sarf etti. Sizin de gördüğünüz gibi bu açıklama başka ihtimallere açık kapı bırakmıyor. Onun yerine Targaryen krallarını anlatan Fire & Blood kitabının sonbaharda geleceği anlaşılıyor.

İlgili video

Game of Thrones fragmanı