reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin’den enteresan açıklama

Nasıl biteceğini büyük bir merakla beklediğimiz Game of Thrones’un arkasındaki isim olan George R.R. Martin altıncı kitaba yakın zamanda kavuşabileceğimizi geçtiğimiz ay müjdelemişti. Ünlü yazar bu sefer enteresan bir açıklamada bulundu. Game of Thrones‘u izleyecek zamanı olmadığını dile getirdi!

Her açıklaması ilgiyle takip edilen George R.R. Martin geçtiğimiz günlerde Metro gazetesine konuştu. Bu röportajda dizi ve kitap serisinin ayrı yollarda ilerlediğini ve Game of Thrones’ta ölen bazı karakterleri kitaplarda görmeye devam edeceğimizi açıkladı. Ardından altıncı kitabı yazmak ve imza günlerine katılmaktan ötürü fazlasıyla meşgul olduğunu, bu sebeple Game of Thrones’u izlemediğini dile getirdi. Elbette onun bu açıklaması büyük bir şaşkınlık yarattı. Dizinin, kitap serisinden bağımsız ilerlemesinin ardından herkes onun yedinci sezona dair görüşlerini merak ediyordu. Martin’in diziyi izlemediğini açıklaması farklı şekillerde yorumlanmaya fazlasıyla açıktı.

Kısa sürede gelen tepkilerin ardından George R.R. Martin sözlerine açıklık getirme ihtiyacı duydu. New Mexico’dan dönen ünlü yazar farklı ülkeleri dolaşıp, hayranlarla buluştuğunu ve bu sürede televizyon izleme fırsatı olmadığını söyledi. Game of Thrones’u seyretmeye devam ettiğini ancak tur sebebiyle yedinci sezonu izleyicilerin gerisinden takip ettiğini dile getirdi. Daha önceki sözlerinin yanlış yorumlandığının altını çizdi. Kısacası George R.R. Martin’in açıklamaları herkesin kafasını karıştırmayı başardı!