reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Tom Cruise’lu Görevimiz Tehlike 6’dan ilk bilgiler

Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Görevimiz Tehlike 6 merakla beklenen işler arasında yer alıyor. Filmin setinden paylaşılan fotoğraflar heyecan uyandırmayı başarmıştı. Şimdi altıncı filme dair ilk detaylar ortaya çıktı. En önemlisi ise filmin adını öğrendik!

Yönetmenliğini Christopher McQuarrie’nin üstlendiği filmin tam ismi Mission Impossible Fallout olacak. Bizim alışkanlıkla Görevimiz Tehlike 6 olarak andığımız filmin oyuncu kadrosu ise Tom Cruise, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimlerden oluşuyor.

Altıncı filmde Ethan Hunt iyi niyetle girişmesine rağmen yanlış giden bir görevin sonuçlarına katlanmak zorunda kalıyor. IMF ekibine daha önce ortaklık kurduğu isimler eşlik ediyor. Fakat yanlış giden görevi düzeltebilmek için zamana karşı mücadele etmeleri gerekiyor. Son yıllarda Superman rolüyle özdeşleşen Henry Cavill‘ın filmin kötüsüne hayat verdiği düşünülüyor. Sevilen oyuncunun Justice League’in yeniden çekilen sahnelerinde sakalını kesmemesinin nedeni de bu filmdeki rolüydü.

Tom Cruise’un bolca koşacağı, uçak veya helikopterlere atlayacağını umduğumuz Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz‘da vizyona girecek. İlk fragmanın gün yüzüne çıkmasını heyecanla bekliyoruz.

İlgili video