reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6 rekor açılışa hazırlanıyor

Yazın en dikkat çekici filmi olan Görevimiz Tehlike 6 sonunda vizyona giriyor. Merakla beklenen filmin gişede serinin rekorunu kırması ve büyük başarı elde etmesi bekleniyor.

Advertisement

Başrolünde Tom Cruise‘un yer aldığı Görevimiz Tehlike serisi uzun yıllardır devam ediyor. Aksiyon sahneleriyle adından söz ettiren seri her filmle birlikte çıtayı yükseltmeyi başarıyor. Orijinal ismi Mission Impossible Fallout olan son film bünyesine kattığı yıldız isimlerle adından söz ettiriyor. Yazın en heyecan uyandıran filmi olarak gişede sağlam bir başarı elde etmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline’ın haberine göre Görevimiz Tehlike 6 gişede fırtına gibi esecek. Tahminlere göre filmin açılış hafta sonunda toplam kazancı 135 milyon dolar olacak. Bu rakam 150 milyon dolara kadar çıkabilir. 60 milyon doların Amerika sınırları içinde, 80 milyon doların ise uluslararası pazarlarda kazanılması bekleniyor. Serinin bir önceki filmi Mission Impossible Ghost Protocol açılışı 131 milyon dolarla yapmıştı. Eğer altıncı film 150 milyon dolar seviyesine ulaşırsa Görevimiz Tehlike kendi rekorunu kıracak. Bakalım Tom Cruise, Henry Cavill, Simon Pegg ve Rebecca Ferguson‘dan oluşan ekip rekoru getirmeyi başarabilecek mi? Daha da önemlisi filmin toplam gişesi nasıl olacak? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6’da Tom Cruise ve Henry Cavill’ın tanıştığı sahne