reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

HBO’dan Game of Thrones hayranlarını üzecek açıklama

Televizyonun en çok konuşulan dizisi Game of Thrones’un ekranlara veda edeceğini uzun zamandır biliyoruz. İçimizi rahatlatan ise Westeros’ta geçecek başka dizilerin yolda olması. Fakat HBO bu konuda biraz can sıkacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un final yapması kesinlik kazanınca HBO hemen bu boşluğu dolduracak projeler için harekete geçmişti. Öyle ki kanalın Westeros‘ta geçen beş farklı projeyi değerlendirmeye aldığını öğrenmiştik. Bu sayı başlangıçta abartılı gelse de, daha sonra izleyicilerde bir beklentiye dönüştü. Farklı mini dizilerle Westeros’un geçmişine şahit olacağımızı düşünerek durumu kabullendik. Fakat aradan geçen zamanla birlikte bu beş projenin hepsinin ilerleme kaydedemediği ortaya çıktı. Aksine HBO sadece tek bir diziye odaklanmış gibi görünüyor. HBO’nun programlar müdürlüğünün üstlenen Casey Bloys geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly’e konuştu. Şu sözleri sarf etti:

“Şu an aktif olarak geliştirdiğimiz başka proje yok. Önce onay verdiğimiz ilk projenin nasıl olacağını görmek istiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki diğer Westeros projelerinin geleceği HBO‘nun onay verdiği ilk diziye bağlı. Eğer çekilen ilk bölüm beğenilirse ve izleyiciler tarafından ilgi görürse farklı projeler gelebilir. Fakat Game of Thrones’un dünyasına yakında tamamen veda etme ihtimalimiz de var.

İlgili video

7. sezon fragmanı