reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones’un final sezonuna dair yeni ipucu

Dünya çapında büyük ilgiyle takip edilen Game of Thrones‘un son altı bölümüyle veda etmesini bekliyoruz. Daha önce sekizinci sezonun 2019’da ekrana geleceği açıklanmıştı. Şimdi yayın tarihi konusunda yeni bir ipucu gün yüzüne çıktı.

Aslına bakarsanız Game of Thrones’un son sezonunu ne zaman izleyeceğimize dair ilk detay uzun süre önce belli olmuştu. Altı bölümün 2019 yılı içinde ekrana geleceği açıklanmıştı. Aradan geçen zamanın ardından HBO sessizliğini bir kez daha bozdu. Kanalın programlar müdürü Casey Bloys sekizinci sezonun 2019’un ilk yarısında başlayacağını müjdeledi. Game of Thrones’u yakından takip edenlerin iyi bildiği üzere dizinin yeni sezonları genelde nisan veya mayıs ayında izleyici karşısına çıkıyordu. Görünen o ki bu gelenek bozulmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun yanında HBO’nun Westeros dünyasında geçecek yeni dizileri geliştirme çalışmalarına devam ettiği biliniyor. Hatta bunlardan biri kanaldan ilk bölüm onayı almayı başardı. Fakat çekilen hiçbir yeni dizisinin finalden sonrasını konu etmeyeceği, yani Demir Taht‘ın sahibinin nihai olacağını biliyoruz. Göreceklerimiz bizleri Westeros’ta geçmişe götürecek. Efsane olarak bahsedilen pek çok olayın nasıl yaşandığını anlamamıza yardımcı olacak. Bu yeni dizinin de Game of Thrones‘un bitmesinin ardından izleyicilerle buluşması bekleniyor.

İlgili video

7. sezon fragmanı