reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones bölüm sayısıyla şaşırtabilir

Her sezonu heyecanla takip edilen Game of Thrones sona giderek yaklaşıyor. Bu yıl yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanan dizinin final sezonundaki bölüm sayısının değişebileceği söyleniyor.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones‘un sekizinci sezonla birlikte son bulacağı bir süre önce açıklanmıştı. O zamandan beri kalan bölüm sayısının belli olduğu dile getiriliyordu. Bu bilgilere göre yedinci sezon yedi bölümden oluşacak, final sezonunda ise sadece altı bölüm yer alacaktı. Şimdi bu konuya dair son açıklama HBO cephesinden geldi. Casey Bloy bölüm sayısına dair durumu “David Benioff ve Dan Weiss sezonun son halini netleştirmeye, ne yapmak istediklerini bulmaya çabalıyorlar. Dolayısıyla onların karar verdiği bölüm sayısını kabul edeceğiz. Tabii onlar sekiz bölüm yaparsa, biz on bölüm olsun isteriz ancak sonuç tamamen onlara bağlı. Son durumu onlar haber verecek.” şeklinde özetledi. Bu sözler dizinin kalan bölüm sayısının her an değiştirilebileceğine işaret ediyor.

Game of Thrones’un merakla beklenen yedinci sezonu 2017 yazında izleyici karşısına çıkacak. Net tarih henüz açıklanmadı.

İLGİLİ HABERLER