reklamı kapat

POPÜLER

En uzun Game of Thrones bölümüne hazır olun

Game of Thrones‘un altıncı sezonu başlamadan önce Variety‘nin özel haberinde gelecek iki sezonun bölümlerinin azaltılacağı ve yaklaşık 13 bölüm sonra bir final geleceği açıklanmıştı. Siz de bölüm sayısının azalmasına üzülen hayranlardansanız, dizi altıncı sezon finaliyle sizin gönlünüzü yapmaya hazırlanıyor.

Game of Thrones izlemeye doyamayanlara özel bir sezon finali geliyor. Dizi, son bölümlere doğru aksiyonu artırma ve görkemli bir final yapma geleneği bozulmuyor. 19 Haziran’da yayınlanacak olan The Battle of the Bastards isimli dokuzuncu bölüm 60 dakika uzunluğunda olacak. Tahmin edersiniz ki Winterfell’de şimdilerde bir Bolton olan Ramsay Snow’un ve gönüllerin Stark’ı Jon Snow’un dev kapışmasını izleyeceğiz. Kış Tepesi’nin geleceği de bu bölümle beraber mühürlenecek gibi görünüyor. Hatta Game of Thrones’un televizyona yansımış en görkemli savaşını dahi izleyebiliriz.

26 Haziran’daki The Winds of Winter isimli final bölümü ise, ki kendisi aynı zamanda bir türlü gelemeyen altıncı kitapla aynı ismi taşıyor, 69 dakikalık yayın süresiyle şimdiye kadar yayınlanmış en uzun Game of Thrones bölümü olacak. Bölümün konusu henüz açıklanmadı ancak geçtiğimiz sezon bizi geleceği belirsiz bir Jon Snow’la bırakan Game of Thrones, sansasyonel sezon finallerini seviyor.

Tabii bu iki uzun bölümden önce bu pazar No One isimli bölüm izleyeceğiz. Cersei’nin “dağı” fanatik dindarların üstüne salacağı bu bölümde Jamie ve Brienne karşılaşması, Tully kuşatması ve Arya’nın geleceği bizi bekliyor. Sekizinci bölümün fragmanına haberin üstünden ulaşabilirsiniz.