reklamı kapat

POPÜLER

Samsung AddWash

Samsung AddWash çamaşır makinelerinde indirim fırsatı

Samsung Electronics, Akıllı Kapak Teknolojisi ile çığır açan AddWash çamaşır makinelerinde 13 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak büyük indirim kampanyasını duyurdu.

Ekstra kapağı sayesinde unutulan çorap, havlu gibi çamaşırların makineye çalışır durumdayken kolayca atılmasına imkan veren Samsung AddWash çamaşır makineleri 1 ay boyunca 700 TL’ye varan indirimle alınabilecek. Kampanya Samsung’un yetkili satış mağazalarında geçerli olacak.

10 yıl motor garantisiyle sunulan Samsung AddWash Çamaşır Makinesi, enerji verimliliği sağlarken, sessiz çalışması ve dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. AddWash, “Eco Bubble” Köpükle Yıkama Teknolojisiyle, 40 kata kadar daha verimli yıkama performansı sunuyor. Çocukların yanlışlıkla açmasını engelleyen “çocuk kilidi” gibi temel güvenlik özelliklerine sahip.

Yenilikçi özellikleri ve şık tasarımı ile beğeni toplayan AddWash çamaşır makinesi sahipleri arasında Sia Insight tarafından yapılan Türkiye genelindeki araştırma sonuçlarına göre kullanıcıların %60’ı en beğendikleri özellik olarak yıkama sürerken çamaşır ekleyebilmeyi seçtiler. AddWash çamaşır makinesinin diğer beğenilen özellikler ise; çamaşırları çok iyi temizlemesi, sessiz çalışması, kurutma özelliğine sahip olması ve kısa program alternatifi olarak sıralandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanyaya dâhil yetkili Samsung Mağazaları’nda geçerli olacak indirim hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Popüler Galaxy A8 ailesi