reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

samsung

Samsung’dan buzdolabı ve çamaşır makinesi satın alanlara hediye

Samsung Electronics Türkiye ve Tefal’in birlikte düzenlediği kampanya kapsamında belirli modellerde geçerli olmak üzere Samsung buzdolabı satın alanlara Tefal tost Expert Izgara ve tost makinesi, Samsung Addwash çamaşır makinesi satın alanlara ise Tefal Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü hediye ediliyor.

Advertisement

Samsung’un üstten donduruculu Twincooling ikili soğutma teknolojisine sahip buzdolabında akıllı dondurucu özelliği bulunuyor. Buzdolabı bu sayede soğutucu ve dondurucu fonksiyonlarını farklı durumlara göre değiştirebilme olanağı tanıyor. Et, tavuk ve balık pişirmeye de uygun olan 1800 watt gücündeki Tefal Toast Expert barbekü pozisyonunda da kullanılabiliyor.

Unutulan çamaşırları yıkama başladıktan sonra ekleyebilmeye olanak tanıyan Addwash akıllı kapak teknolojisine sahip altı farklı çamaşır makinesi modelinden birini tercih edenlere ise sert kırışıklıklar karşısında üstün sonuçlar veren ve özel kireç toplayıcısı sayesinde uzun ömürlü performans sunan Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9785 Buharlı Ütü hediye ediliyor.

Samsung’un kampanyası ne zaman başladı

Samsung yetkili satış noktalarında geçerli olan kampanyanın 1 Ağustos tarihi itibarıyla başladığını belirtelim.