reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’dan beyaz eşya satın alan öğretmenlere özel indirim

Samsung, televizyon satın alanlara 2.000 TL’ye varan hediye çekeceği vereceğini duyurmuştu.
Samsung Fırsat Günleri kampanyası kapsamında 22 – 30 Kasım tarihleri arasında Samsung marka seçili model televizyon satın alanlara, Samsung Online Mağaza’da mevcut olan tüm ürünlerde geçerli hediye çeki verileceği belirtilmişti. Şirket, televizyon kampanyası haricinde beyaz eşyalarla ilgili de bir kampanyaya imza atıyor. Samsung, beyaz eşya satın almayı düşünen öğretmenlere indirim fırsatı sunuyor.
Kampanyaya katılan tüm yetkili bayilerinden ve internet sayfası üzerinden 23-30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan MEB ve YÖK’e bağlı çalışan öğretmenler faydalanabiliyor. Stoğu bulunan seçili Samsung marka beyaz eşyalarda geçerli olan kampanya kapsamında öğretmenlere satın aldıkları ürünlerin KDV dahil satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim fırsatı mevcut. Beyaz eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi yer alıyor.

Öğretmenlerin indirimden faydalanabilmeleri için ilgili kurum çalışanı olduğunu gösteren belgeleri ya da kimliklerini buradaki adres üzerinden eklemeleri ve bu sayfadaki formu doldurmaları gerekiyor. Başvurular alındıktan sonra kendilerine SMS üzerinden tek kullanımlık kod bilgisi iletiliyor. Öğretmenler bu tek kullanımlık kod ile Samsung’un alışveriş sayfası üzerinden
veya doğrudan Samsung yetkili bayilerinden satın alımlarını gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti