reklamı kapat

POPÜLER

samsung

LG’nin ardından Samsung’dan 2018 yılının ilk büyük sürprizi

LG’nin ardından bu kez Samsung’dan dikkat çekici bir kampanya geldi. Samsung 2018 yılının ilk büyük kampanyasıyla iddialı geliyor. Şirket, seçili beyaz eşya ve ankastre modellerinden alanlara Samsung Galaxy J7 Prime veya Galaxy Grand Prime+ akıllı telefon hediye ediyor.

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve Ankastre ürünleri kapsayan kampanya, Ocak ve Şubat aylarında yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Bazı beyaz eşya modellerinde ise Galaxy Grand Prime+ akıllı telefona tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden yüzde 50 indirim sunulacak. Buzdolabı modelleri için 10 yıl dijital inverter kompresör garantisi, çamaşır makinesi modelleri için 10 yıl dijital inverter motor garantisi sunulacak. Kampanyaya dahil edilen ürünlerden birini satın alan tüketicilerin, kampanyadan yararlanabilmek için www.samsungwa.com.tr adresinden giriş yaparak ürünün faturasını hesaplarına yüklemesi ve sitede yer alan formu doldurması gerekiyor.

Samsung beyaz eşya pazarındaki büyümesini sürdürüyor

Türk Lirası bazında buzdolabında geçen yıla göre yüzde 40, çamaşır makinesinde ise yüzde 48 büyüyen Samsung’un yetkili bayi ve satış noktalarından alınan seçili beyaz eşya ve ankastre modellerinde bu kampanyanın geçerli olduğunu söyleyelim.