reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 6

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 6 setinde bir ilke imza attı [Video]

Birkaç hafta sonra izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tom Cruise’un Görevimiz Tehlike 6 setinde bir ilke imza attığı ve izleyenleri hayrete düşürecek bir sahne çektiği ortaya çıktı.

Tom Cruise‘un oyunculuk limitlerini zorladığı sahne aslında uzun zamandır düşünülen denemelerden biriydi. Aksiyon sahnelerindeki performansıyla öne çıkan oyuncu kamera önünde yüksek irtifadan atlayış gerçekleştiren ilk oyuncu oldu. İncelikle planlanan sahne sonucunda ortaya seyretmesi inanılmaz keyifli bir sahne ortaya çıktı.

Sevilen oyuncu daha önce yine bir Görevimiz Tehlike filmi için dakikalarca nefesini tutarak inanılmaz bir sahne çekmişti. Şimdi altıncı filmle birlikte çıta yükseliyor. İnanılmaz bir planlamanın ardından istenen sahneyi çekmek için sadece üç dakikalık bir zamanları olduğu anlaşılıyor. Gün batımında çekilecek sahne için her şey hazır ediliyor. Tom Cruise sağlık problemi yaşamaması için 20 dakika boyunca oksijen tüpünden nefes alıyor ardından en ideal anda atlayışı gerçekleştiriyor. Onunla birlikte atlayan bir kameraman bu anları an be an kaydediyor. Görevimiz Tehlike 6’da yer alacak bu sahne aksiyon filmlerini bambaşka bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Christopher McQuarrie’nin üstlendiği Görevimiz Tehlike 6 filmi 27 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bahsettiğimiz sahnenin çekildiği anları ise haberimizin girişinde görebilirsiniz.