reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6 çekimlerinde Tom Cruise’un cesur kararı [Video]

Görevimiz Tehlike 6 dublör veya yeşil ekran kullanılmadan çekilen aksiyon sahneleriyle de adından söz ettirecek gibi görünüyor. Paylaşılan kamera arkası görüntüleri Tom Cruise‘un kendini soktuğu inanılmaz tehlikeleri gözler önüne seriyor.

Orijinal ismi Mission Impossible Fallout olan filmden izleyicileri heyecanlandıracak görüntüler paylaşıldı dersek, abartmış olmayız. İlk fragmanı Super Bowl 2018 sayesinde gün yüzüne çıkan altıncı film aksiyona doymamıza vesile olacak gibi görünüyor. Üstelik sette ayağını kıran Tom Cruise’un sandığımızdan daha büyük tehlikelere atıldığını anlıyoruz. Tecrübeli oyuncu kısa sürede helikopter kullanmayı öğreniyor. Ardından havadaki kovalamaca sahnesini kimseden yardım almadan çekmeye karar veriyor. Bunun için helikopter üstüne yerleştiriliyor. Tom Cruise helikopteri idare etmenin üstüne oyunculuk yapıyor ve kameraları kontrol ediyor. Böylece şimdiye kadar görmediğimiz kadar gerçekçi bir kovalamaca sahnesi ortaya çıkmış oluyor.

Kalabalık ekip

Yaz aylarında vizyona girecek filmde Ethan Hunt’ın yanlış giden bir görevi telafi etmeye çalışmasına şahit olacağız. Oyuncu kadrosunda Tom Cruise’un yanı sıra Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler yer alıyor. Jeremy Renner ise Avengers 3 yüzünden maceradan mahrum kalıyor.

Aksiyon sahneleriyle nefes kesmeye hazırlanan Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz‘da gösterime başlayacak. Paylaşılan kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR