reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6’nın vizyon tarihi belli oldu

Başrolünde Tom Cruise‘un yer aldığı Görevimiz Tehlike serisi devam ediyor. Şimdilik Mission: Impossible 6 ismiyle anılan yapımın vizyon tarihi kesinleşti.

Mission: Impossible‘ın beyaz perdedeki macerası 1996 senesinde başlamıştı. Yapımın büyük ilgi görmesiyle devam filmlerinin arkası kesilmedi. Tüm bu filmlerden hikayenin ana kahramanı olarak karşımıza Tom Cruise‘un canlandırdığı Ethan Hunt çıkıyordu. Sevilen kahraman son olarak 2015’te Mission: Impossible – Rogue Nation ile karşımıza geldi. Burada Cruise’a Jeremy Renner, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Simon McBurney ve Rebecca Ferguson gibi isimler eşlik etti. Geniş kadrosuyla ilgi çeken yapım hikayesiyle de büyük beğeni toplamayı başardı.

Paramount Pictures ve Skydance Media bir süredir altıncı filmin çalışmalarını sürdürüyor. Başrolünde yine Tom Cruise’un yer alacağı yapımın 27 Temmuz 2018‘de vizyona girecek. Yönetmenliğini Christopher McQuarrie‘nin üstlendiği Mission: Impossible 6‘nın çekimlerine bahar aylarında başlanması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER