reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Görevimiz Tehlike 7’ye şaşırtıcı Marvel transferi

Uzun zamandır Marvel Sinematik Evreni’nde boy göstermesine alıştığımız Hayley Atwell yakında Görevimiz Tehlike 7 ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Başrolünü Tom Cruise’un üstlendiği Görevimiz Tehlike serisi tam gaz yola devam ediyor. Serinin altıncı filmi izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenilmiş ve bu sayede gişede büyük bir başarı elde etmişti. Elbette bu başarının ardından serinin yeni hikayelerle karşımıza çıkacağı da netlik kazanmıştı. Serinin yeni halkası şimdilik sadece Mission: Impossible 7 ismiyle anılıyor. Çünkü filmin tam isminin ne olacağı hala bilinmiyor. Yedinci filmin yönetmen ve yazarı olarak Christopher McQuarrie geri dönüyor. Christopher McQuarrie’nin kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı yeni paylaşımla birlikte serinin oyuncu kadrosuna yeni bir ismin dahil olduğu ortaya çıktı.

 

View this post on Instagram

 

@wellhayley Should you choose to accept…

A post shared by Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie) on

Beklenmedik Marvel transferi

Yapılan paylaşımda Marvel Sinematik Evreni’nde Peggy Carter olarak seyrettiğimiz Hayley Atwell yer alıyor. Fotoğrafın altında oyuncunun Instagram hesabı etiketli. Christopher McQuarrie bu paylaşımın altına klasik Görevimiz Tehlike repliğine yer verdiği: “Eğer bu görevi kabul etmeyi tercih edersen…” Captain America The First Avenger ile tanıyıp son olarak Avengers Endgame filminde gördüğümüz oyuncunun Görevimiz Tehlike dünyasında hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil. Fakat onun Görevimiz Tehlike 7 kadrosuna dahil olması şimdiden büyük heyecan uyandırdı. Bakalım bu transferin arkasından nasıl bir karakter çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı