reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Sony’nin sürdürmeye çalıştığı Spider-Man Far From Home gizemi

Spider-Man Far From Home vizyona gireli uzun zaman olmasına rağmen Sony stüdyoları filme dair bariz olan bir gizemi sürdürmeye çabalıyor. Bu gizem elbette Mysterio etrafında şekilleniyor.

Bildiğiniz gibi Far From Home vizyona girmeden önce Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio karakteri bir süper kahraman olarak tanıtılmış ve onun aslında hikayenin kötü adamı olduğu gizlenmişti. Marvel çizgi romanlarını takip edenler elbette bunun bir şaşırtmaca olduğunu tahmin etmişti. Sonrasında bu tahminler doğru çıktı ve Quentin Beck’in aslında farklı planları olduğunu öğrendik. Filmin vizyona girmesi ve spoiler yasağının kalkması üzerinden uzun zaman geçti. Seriyi takip eden izleyiciler gerçeğin çoktan farkında. Sony stüdyoları buna rağmen filmin Blu-ray versiyonunda Mysterio gizemini devam ettirmeye çabalıyor.

Spider-Man Far From Home Blu-ray özeti

Tom Holland, Far From Home filminde Örümcek Adam olarak geri dönüyor. Bu Spider-Man Homecoming’den sonra kahramanımızın yeni macerasını konu ediyor. Peter Parker ve en yakın arkadaşları olan Ned ve MJ ekibin geri kalanıyla birlikte Avrupa tatiline gidiyor. Peter Parker’ın kahramanlığı geri bırakıp tatil yapma planları Nick Fury’nin ortaya çıkmasıyla suya düşüyor. Elementals olarak adlandırılan canlılarıa karşı verilen mücadelede Örümcek Adam ve Mysterio güçlerini birleştiriyor. Bir başka kıtada mücadele verirken kahramanımız hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gördüğünüz gibi Spider-Man Far From Home filminin Blu-ray versiyonunda yer alan bu özet Mysterio hala iyi adam gibi göstermeye çalışıyor. Sondaki bir cümleyle ise şaşırtmacaya dair ilk ipuçlarını veriyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı