reklamı kapat

POPÜLER

Kristen Stewart

Kristen Stewart’tan şaşırtıcı süper kahraman açıklaması

Son yılların beğenilen oyuncularından biri olan Kristen Stewart, süper kahraman filmlerinde rol almaya kapalı olmadığını ortaya koydu. Karakterinden tek bir beklentisi olduğunu açıkladı.

Yakında Batman olarak boy göstermeye hazırlanan Robert Pattinson ile birlikte Twilight serisi sayesinde ün kazanan Kristen Stewart son zamanlarda çok farklı yapımlarda yer alıyor. Oyunculuk konusunda sahip olduğu yeteneği farklı karakterlerle gözler önüne sermeye devam ediyor. Başarılı oyuncu yakında izleyici karşısına çıkacak Seberg filminin tanıtımı için basın karşınıza çıkmaya başladı.

Kristen Stewart ve süper kahramanlar

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından biri olan Variety‘e röportaj veren oyuncuya süper kahraman filmleriyle ilgili görüşü de soruldu. Kısa süre önce Marvel odaklı yaptığı açıklamanın aslında çizgi roman uyarlamaları genelinde bir kullanım olduğunu ifade etti. Ardından “Homoseksüel oyuncuları süper kahraman olan karakterlere hayat vermeleri için işe almak isteyeceklerine eminim.” cümlesini sarf etti. Onun bu yorumunun ardından ona nasıl bir süper kahramana hayat vermek isteyeceği soruldu. Kristen Stewart bu soruya “Homoseksüel bir kahramanı canlandırmal isterim” diyerek yanıt verdi. Böylece aklında herhangi bir karakter olmadığını ortaya koydu. Öte yandan Kristen Stewart’ı çizgi roman uyarlamalarında görmek isteyen hayranları da onun sadece homoseksüel bir kahramana hayat vermek isteyeceğini öğrenmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklama enteresan, çünkü Kristen Stewart’ın ismi son zamanlarda Catwoman karakteriyle birlikte anılıyor. Catwoman’ın biseksüel olduğu geçtiğimiz yıllarda DC tarafından onaylanmıştı. Bu açıklama onu Catwoman olarak görmek isteyenleri fazlasıyla memnun edebilir.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı