reklamı kapat

POPÜLER

Catwoman

Matt Reeves’in Batman için şaşırtıcı Catwoman tercihi

DC sinema evreni yakın gelecekte The Batman ile şekillenecek. Matt Reeves’in yöneteceği film yeni dedikodularla gündeme geliyor. Yönetmenin Catwoman tercihiyle şaşırtacağı konuşuluyor.

Aslına bakarsanız The Batman’in adını çok sık duyar olduk. Bunun en önemli nedeni ise DC sinema evrenindeki belirsizlik durumu. Ben Affleck’in projeden tamamen ayrılmasının ardından yeni oyuncu tercihi gündemi uzun süre meşgul etti. Resmi bir açıklama gelmemesine rağmen Bruce Wayne rolü için Robert Pattinson‘ın seçildiği biliniyor. Hatta bu duruma kesin gözüyle bakılıyor. Bu sebeple artık diğer karakterleri kimlerin canlandıracağı konuşulur oldu. En çok merak edilen karakter şüphesiz Catwoman.

Matt Reeves’in The Batman’de Catwoman’a yer vereceği, bu sebeple karakter için en uygun ismi bulmaya çalıştığı konuşuluyor. Geeks WorldWide, sitesinin haberine göre yönetmen bu rol için Vanessa Kirby‘i düşünüyor. The Crown dizisiyle ön plana çıkmaya başlayan oyuncu yakında Hızlı ve Öfkeli dünyasında geçen Hobbs and Shaw filminde boy gösterecek. Onun Catwoman olmasına ise internet dünyası sıcak bakıyor diyebiliriz. Elbette öne çıkan pek çok farklı aday bulunuyor fakat Kirby seçilirse DC hayranlarının onayını almayı başaracak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnternetin gündemindeki diğer oyuncular arasında Morena Baccarin, Aubrey Plaza ve Kristen Stewart. Daha önce hem Gotham dizisinde hem de Deadpool serisinde rol alan Morena Baccarin öne çıkmayı başarıyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı