reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom’ın yeni fragmanında yaklaşan kıyamet [Video]

Aksiyon ve gerilim dolu bir dinozor macerasının yeniden beyaz perdede olma zamanı gelmişti. Jurassic World: Fallen Kingdom, beklediğimiz aksiyonu yeni fragmanıyla müjdeledi.

Advertisement

2015’te yayınlanan Jurassic World’te yaşanan olayların 4 yıl sonrasında geçen Jurassic World: Fallen Kingdom’da hikayenin asıl yüzünü görüyoruz. Geçtiğimiz filmde parkın bulunduğu Isla Nublar, insanlar tarafından terk edilmiş ve bölge dinozorlara bırakılmıştı. Ancak parktaki aktif volkanın oradaki yaşamı tehdit ettiği belirlenince parktaki dinozorları kurtarmak için özel bir ekip kuruldu. Elbette bu ekipte Owen Grady (Chris Pratt) de yer alıyor. Onun yetiştirdiği yırtıcılarda Blue’nun hala yaşadığını öğrenen Grady, tehlikeli göreve atılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünenden çok daha fazlası

T. rex’in de yer aldığı filmin yeni fragmanında oluşturulan kurtarma ekibinin oraya sadece 11 farklı türü kurtarmaya gönderilmediği ise kısa sürede anlaşılıyor. Kandırıldıklarını anlayan ekip, kurtarılan dinozorların açık artırmayla satıldığını ya da farklı deneylere maruz kaldığını keşfediyor. Bu hikaye bir sürü dinozor embriyosu ile kaçan park çalışanı bilim insanı Dr. Henry Wu’nun hikayesiyle birleşiyor. Yeni yaratılmış ilginç türlere de şahit olacağımız film 1997 yapımı The Lost World: Jurassic Park’ın temellerinden ilerliyor gibi görünüyor. Fallen Kingdom 22 Haziran‘da vizyondaki yerini alacak. Fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video