reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 6 Avengers: Infinity War Edition

Avengers: Infinity War tasarımlı akıllı telefon yolda

OnePlus’ın popüler film serilerine özel telefon modellerine Avengers: Infinity War şerefine bir yenisi ekleniyor. OnePlus 6, Avengers tasarımıyla çıkacak.

Advertisement

Geçtiğimiz yıl Star Wars temalı OnePlus 5T’yi hayranlarla buluşturan şirket bu kez Avengers: Infinity War için özel bir tasarım hazırlığında. 6 Mayıs‘ta tanıtılması beklenen OnePlus 6 modeli, Avengers versiyonuna da sahip olacak. Marvel Studios iş birliğiyle tasarlanan yeni telefonun tasarımı ise şimdilik büyük bir gizem. Ancak Star Wars modelini düşününce aşağı yukarı neyle karşılaşacağımızı da kestirebiliyoruz. Hatırlarsanız o model Stormtrooper’lardan ilham alarak beyaz bir gövdeyle gelmişti. Kırmızı Star Wars logosunu taşıyan modelde özel duvar kağıtları da yer alıyordu. Avengers modeli ilk olarak Hindistan’da satışa çıkacak. Ancak ne yazık ki global satışı gerçekleşmeyebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 6 nasıl olacak?

Mayıs ayında tanıtımı için gün sayan modelin detayları ise hala tam olarak bilinmiyor. Ancak telefonun “çentik” modasına ayak uyduracağı bilinenler arasında. Avengers modeli de çentikli olacak anlayacağınız. Bir diğer önemli detaysa telefonun işlemcisi. OnePlus cihazda Qualcomm Snapdragon 845 modeline yer verecek. 6,28 inçlik ekranla gelmesi beklenen telefonun işlemci gücünün 8 GB RAM’le destekleneceği ise söylentiler arasında. Ayrıca tıpkı 5T modelinde olduğu gibi bu cihazda da çift arka kamera yer alması bekleniyor. Telefonun Avrupa fiyatının ise yaklaşık 500 euro olacağı söyleniyor. Avengers: Infinity War 27 Nisan‘da vizyona girecek.

İlgili video

OnePlus 5T Star Wars Edition