reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 6 Avengers: Infinity War

İşte karşınızda Iron Man kılıfıyla OnePlus 6 Avengers Edition

OnePlus 5T’nin Star Wars versiyonunun ardından OnePlus 6‘nın Avengers versiyonunu duyuran firma, nihayet cihazı ortaya çıkardı. Avengers: Infinity War filmi ardından çıkan bu versiyon Iron Man kılıfıyla geliyor.

Avengers: Infinity War filminin ardından OnePlus 6’nın Avengers versiyonu için özel bir Infinity War tanıtımı yayınlayan OnePlus, telefonu hep gölgelerde saklıyordu. Ancak nihayet sonunda cihazın tasarımını görme şansına eriştik. Telefonda siyah ve altın renkleri hüküm sürüyor. Ekranı uyandırma tuşunda altın rengi tercih eden OnePlus, telefonun arkasındaki logosunu da aynı renkle tamamlamış. Telefonun arka gövdesinin alt tarafında ise Avengers logosu ve Marvel imzası yer alıyor. Cihaz aynı zamanda bu versiyona uygun bir kılıfla da geliyor. Çift kameralı OnePlus 6’nın kılıfı ilhamını Iron Man’in kaskından alıyor. Bu noktada kılıfın tamamen siyah olmasındansa Iron Man renkleriyle süslenmiş olmasını tercih edebilirdik. Öte yandan kılıfı takınca arkadaki Avengers logosu görünmeyeceği için, tercih edilir mi bilemiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers özel versiyon

Cihaz neredeyse çerçevesiz ekranla beraber geliyor ve üstünde iPhone X benzeri bir çentik yer alıyor. Snapdragon 845 işlemciden güç alan cihaz, işlemciyi 8 GB RAM’le destekliyor. Avengers versiyonunun dahili hafızasının ise 256 GB olacağı belirtiliyor. İlk olarak Çin’de satışa sunulması beklenen cihazın Avrupa’da satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik belirsiz. Avengers versiyonunun fiyatının yaklaşık 659 dolar olacağını da ekleyelim. Cihaz 5 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak. Tanıtım videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video