reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Marvel’ın yapımcısı tek Avengers Infinity War pişmanlığını açıkladı

Son zamanlarda adını sık sık andığımız Avengers Infinity War başarı dolu gişe macerasına devam ediyor. Herkes filmin ne zaman 2 milyar dolarlık kazanca ulaşacağını merak ederken Marvel’ın yapımcılarından Nate Moore filme dair tek pişmanlığını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Marvel son aylarda önce Black Panther ardından Avengers Infinity War ile büyük bir başarı elde etti. Stüdyo bu gidişattan fazlasıyla memnun. Büyük bir şevkle Avengers 4‘ün çalışmalarına devam ediyor. Fakat Marvel filmlerinde yapımcılık görevi üstlenen Nate Moore‘un Avengers Infinity War’a dair değiştirmek istediği bir şey var. O da Black Panther. Filmde ortalama bir ekran süreci olan karaktere daha fazla yer vermedikleri için oldukça pişman. Bu durumu da şu sözlerle ifade ediyor:

“Aslında Black Panther’ın Avengers Infinity War’da olacağını çok önceden biliyorduk. Daha en başta Joe ve Anthony Russo ile bunu konuşmuştuk. Hikayeni büyük bir kısmını Wakanda’ya yerleştireceğimiz için de çok heyecanlıydık. Fakat o zamanlar Black Panther filminin bu kadar büyük bir etki yaratacağını tahmin edememiştik. Etmiş olsaydık hepimiz Black Panther’ı daha farklı bir şekilde ele alır, Wakanda’yı biraz daha keşfetmeyi tercih ederdik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası filmin daha fazla Black Panther’a ihtiyacı olduğunu düşünmüyoruz. Öte yandan Nate Moore’un pişmanlığının bu kadar basit bir şey olması da yüzümüzde buruk bir gülümseme yaratıyor.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı