reklamı kapat

POPÜLER

Benedict Cumberbatch Avengers Infinity War

Benedict Cumberbatch Avengers Infinity War pişmanlığını açıkladı

Avengers Infinity War filminde Doctor Strange olarak boy gösteren Benedict Cumberbatch ufak bir pişmanlığı olduğunu itiraf etti. Peki sevilen oyuncu neden pişmanlık duyuyor?

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War vizyona girdiği günden bu yana gündemden düşmüyor. Marvel‘ın filme dair heyecan uyandıran detayları gizli tutmayı başarmış olması ve beklenmedik finaliyle akıllarda yer etmeyi başardı. Bu süreçte en dikkat çekici nokta hayranların final karşısındaki şaşkınlığı oldu. Doctor Strange‘i canlandıran Benedict Cumberbatch de bu süreci gözlemle şansını kaçırdığı için üzgün görünüyor. UPROXX‘a konuşan ünlü oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Bunca zamandır en büyük pişmanlığım sinemalara sızıp hayranların filme tepkisine şahit olmamak oldu. Keşke yapsaydım. Avengers Infinity War için çok uzun bir basın turu yaptık. Yanılmıyorsam daha sonra kısa süreliğine evime döndüm. Ardından da yeni Brexit dizisi için çalışmaya başladım. Bu süreçte pişman olduğum bir şey olmadı. Sadece izleyicilerin tepkisini kaçırdığıma üzülüyorum. Sanırım Tom Holland bunu yapabildi. Mark Ruffalo’nun da çocuklarıyla birlikte filmi izlemeye gittiğini biliyorum çünkü sonrasında bizi görüntülü aramışlardı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Benedict Cumberbatch yoğun çalışma programının kurbanı olmuş. Kim bilir belki benzer bir şansı Avengers 4’ün ardından yakalayabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları