reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange

Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange sevgisi

Avengers Infinity War‘da yaşananların ardından herkesin merak ettiği karakterlerden biri Doctor Strange. Onun Avengers 4‘te ne şekilde yer alacağı hakkında sayısız teori üretiliyor. Asıl merak edilen ise Benedict Cumberbatch‘in karakterine dair görüşleri. Sevilen oyuncu Doctor Strange hakkındaki hislerini belli eden bir açıklamada bulundu.

Aslına bakarsanız röportajın asıl sebebi Avengers Infinity War değil, Benedict Cumberbatch’in yeni dizisi Patrick Melrose‘du. Bağımlılıkla mücadele eden bu karakter hakkında konuşurken konu elbette Avengers 4’e de geldi. Doctor Strange ile yola devam edip etmeyeceği soruldu. Benedict Cumberbatch’in yanıtı ise şöyle oldu:

“Gelecekteki projelerin hepsi planlanmış durumda ama ne olacağını kim bilebilir? Bana sorarsan asıl problem Doctor Strange’in şu an içinde bulunduğu durum. Avengers Infinity War’da onu toz bulutuna dönüşmüş bir hale gördük. O yüzden soruyu aslında Marvel’ın başındaki Kevin Feige’ye sormak gerekiyor. Devam etmek ister misin kısmına gelince, evet, Doctor Strange rolüne geri dönmeyi çok istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her ne kadar Benedict Cumberbatch ser verip sır vermemeye çalışsa da, onun Avengers 4’te ve Doctor Strange 2’de geri döneceğini biliyoruz. Sözlerinden anlıyoruz ki yakın zamanda Marvel Sinematik Evreni‘nden ayrılmak gibi bir niyeti yok. Bu da onun Avengers 4 sonrasındaki kilit isimlerden biri olabileceği anlamına geliyor.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı