reklamı kapat

POPÜLER

spider-man Doctor Strange

Spider-Man yıldızı Tom Holland’ın Doctor Strange isteği

Spider-Man Far From Home filminin tanıtım çalışmaları devam ederken Tom Holland, Benedict Cumberbatch‘in canlandırdığı Doctor Strange ile birlikte çalışmak istediğini açıkladı ve büyük heyecan uyandırdı.

Bildiğiniz gibi Spider-Man ve Doctor Strange ilk kez Avengers Infinity War filminde tanıştı. Hatta ikilinin tanışması filmdeki komik anlardan biriydi. İkili Iron Man ile birlikte çalışarak Thanos’u alt etmeye çalıştı fakat sonunda onların da toz bulutuna dönüşmesine şahit olduk. Daha sonra Peter Parker ve Stephen Strange Avengers Endgame‘le birlikte hayata geri döndü ve birlikte mücadele vermeyi sürdürdü. Görünen o ki Tom Holland, Örümcek Adam ve Doctor Strange’in uyumundan memnun kaldı. Genç oyuncu Cinemablend‘in kendisine yönelttiği soruyu şu sözlerle yanıtladı:

Tom Holland’ın Doctor Strange hayali

“Kesinlikle Örümcek Adam ve Doctor Strange’in birlikte çalışmasını çok istiyorum. İkisi de New York’ta. Bilim insanı olan Peter ile büyüden güç alan Stephen Strange’in bir araya gelmesi fikri çok hoşuma gidiyor çünkü birbirlerine zıt bir yapıları var. Peter bir yandan gerçek bilimden bahsederken Strange’in büyüyle ilgili detaylardan bahsetmesi komik olur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Holland‘ın bahsettiği bu dinamik bize Avengers Infinity War’daki Doctor Strange ve Iron Man diyaloglarını anımsattı. Buna rağmen Tom Holland ve Benedict Cumberbatch’i beyaz perdede yeniden birlikte izlemek çok keyifli olurdu. Umuyoruz yakında bu hayali gerçekleştirecek yeni bir proje olur.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı