reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home iddiası yalanlandı

Avengers 4’ten sonra izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Spider-Man Far From Home‘un çekimleri başladı. Bununla beraber internet çeşitli iddialarla dolup taşıyor. Bunlardan biri Marvel‘ın başındaki Kevin Feige tarafından yalanlandı.

Bildiğiniz gibi Spider-Man’in hakları Sony’de olmasına rağmen yapılan özel anlaşma sayesinde onu Marvel Sinematik Evreni‘nde de görüyoruz. Peter Parker‘ın geleceğine de iki stüdyo ortak şekilde karar veriyor. Marvel’ın gişede başarılı olan formülü Örümcek Adam için de kullanılıyor. Kahramanımızı önce Captain America Civil War‘da gördük. Ardından solo maceraları Spider-Man Homecoming ile başladı. Onun yardımına koşan ilk ise Robert Downey Jr‘ın hayat verdiği Iron Man oldu. İlk filmdeki bu büyük desteğin ardından herkes ikinci filmde hangi Marvel kahramanının görüneceğini merak ediyor. Avengers Infinity War‘un ardından öne çıkan isim Doctor Strange olmuştu. Fakat Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige bu iddiaları Slashfilm in yaptığı röportajda yalanladı. Durumu şu sözlerle özetledi:

“Doctor Strange’in Spider-Man Far From Home’da görüneceği iddialarını bilmiyormuş gibi yapabilirim fakat izleyicileri boş yere heyecanlandırmak istemiyorum. Benedict Cumberbatch ve Tom Holland birlikte çalışma fikrini sevdi fakat böyle bir şey olmayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece Spider-Man Far From Home hakkındaki heyecan uyandıran iddia birinci ağızdan yalanlanmış oldu. Umutlar başka bahara kaldı.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası