reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home tanıtımında yeni Avengers sinyalleri

Avengers Endgame‘in hemen ardından vizyona girecek olan Spider-Man Far From Home filminin son tanıtımında yeni Avengers’ın ilk sinyalleri veriliyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame, Marvel Sinematik Evreni’nde bir devrin sonu oldu. Farklı filmlerde izlediğimiz süper kahramanların bir araya gelip Thanos’a karşı mücadele vermesine şahit olduk. Bu mücadeleyi kazanabilmek için büyük fedakarlıklar gerekti. Black Widow ve Iron Man‘in ölümünü, Captain America’nın emekli oluşunu gördük. Steve Rogers Captain America adını Sam Wilson’a devretti. Bununla birlikte yakın gelecekte Marvel filmlerinde yeni kahramanlar görmeye başlayacağız. Çok yakın gelecekte olmasa da, farklı bir Avengers ekibinin beyaz perdeyi etkisi altına alacağını tahmin ediyorduk. Spider-Man Far From Home tanıtımı bu konudaki ilk sinyalleri veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home ve Yeni Avengers

Filmin son tanıtımında Nick Fury‘nin pek çok kahramana ulaşamadığını ve bu yüzden yeni bir ekip kurmak istediğini anlıyoruz. Spider-Man bu ekibin ilk üyesi oluyor diyebiliriz çünkü Fury’nin çağrısına dönen tek isim oluyor. İyi biri olduğu varsayılan Mysterio‘nun da bu ekibe dahil olması konuşuluyor. Hatta Peter Parker onun elini sıkarak “Yeni Avengers’a hoş geldin” diyor. Fakat bu durumun kalıcı olmayacağını tahmin etmek zor değil. Mysterio’nun gerçek yüzü yani aslında filmin kötüsü olduğu anlaşılınca yeni Avengers planları da boşa çıkmış olacak. Yine de Marvel’ın daha şimdiden “yeni Avengers” sözleriyle karşımıza çıkması beklentileri fazlasıyla artıyor.