reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

İnternet dünyasının büyük Keanu Reeves talebi

John Wick filmiyle herkesin gönlünde taht kuran Keanu Reeves internet dünyasının yeni talebinin merkezine oturdu. Yılın en çok konuşulan ismi olan Reeves’in hayranları şaşırtıcı bir imza kampanyası başlattı.

Hollywood’un başarılı isimlerinden biri olan Keanu Reeves uzun zamandır, pek çok farklı yapımla izleyici karşısına çıkıyor. Fakat onun kariyerini değiştiren yapım Matrix veya Constantine değil, John Wick serisi oldu. Tek filmlik bir aksiyon hikayesi olarak tasarlanan bu yapım o kadar beğenildi ki, stüdyo devamını çekmeye gönüllü oldu. Üç filmle boy gösteren John Wick yakın gelecekte dördüncü filmiyle beyaz perdede boy gösterecek. Bu yapım Keanu Reeves’i Hollywood’un en popüler isimlerinden biri haline getirdi. Üstüne Reeves’in mütevazi yapısı, iyi imajı ve yer aldığı diğer yapımlar da popülerliğini destekliyor. Tecrübeli oyuncu Sadece bu sene Oyuncak Hikayesi 4 ve Always Be My Maybe gibi yapımlarla karşımıza çıkıyor. Üstüne Cyberpunk 2077 ile oyun dünyasına da adım atıyor. Kısacası oyuncu gerçekten şahane bir sene geçiriyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves odaklı imza kampanyası

Tüm bunların ardından John Doe (isimsiz) takma adını kullanan bir hayran Keanu Reeves’in yılın insanı seçilmesi için imza kampanyası başlattı. Normalde Times Dergisi her sene yılın insanını seçiyor. Bunu da pek çok farklı faktörü göz önünde bulundurarak gerçektiriyor. Keanu Reeves hayranları onun 2019’da yılın insanı olmayı hak ettiğini düşünüyor. Başlatılan kampanya şimdiden internette büyük ilgi çekmeyi başardı! Bakalım hayranların bu çabası istenen sonucu verecek mi?

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı