reklamı kapat

POPÜLER

2020 Renault Megane hibrit

Casus fotoğrafları ve beklentileri üzerinden 2020 Renault Megane hibrit

Hayati bir basamak niteliği taşıyan 2020 Renault Megane hibrit versiyonu, gerek marka gerekse kullanıcı cephesinde fazlasıyla ön planda olacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni Clio için basın lansman sürecini başlayan Renault cephesi için 2020 yılı fazlasıyla önemli. Bu süreç içerisinde resmi kaynaklardan yapılan açıklamalar doğrultusunda Clio ile birlikte Captur ve Megane gibi demirbaş modelleri için hibrit hazırlığı içerisinde olduğunu bildiğimiz markanın bu hamlesi merakla bekleniyor. Bugün dış basında yankı bulan detaylar eşliğinde 2020 Renault Megane hibrit için artık beklenti süreci olarak çok daha somut nitelikte işlenecebileceğini söyleyebiliriz. Prototip bir versiyonla sokaklarda karşımıza çıkan otomobilde makyaj niteliğinde hafif değişimlerin olabileceği de görünenler arasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Renault Megane hibrit günlük kullanımda fark hissettirecek

2020 model yılıyla birlikte gelecek olan tasarımsal değişimler öncesinde hibritle ilgili masada görünenlerden bahsetmek gerekiyor. Kaynaklar arasında yer yer fark görülse de, Megane hibrit için ortak kanı saf elektrik modunda 48 kilometre menzil üzerinde birleşiyor. Daha çok şehir içerisinde dur-kalk trafikte fark yaratabilecek olan bu rakam, elektriğe geçişte kullanıcıları ne denli tatmin edecek bunu hep birlikte göreceğiz. Turbo benzinli makineyle gelecek olan otomobilin güç ve tork nitelikleriyse şimdilik gizliliğini koruyor. Makyajlı Megane’ın tasarım bölümünde getireceği değişimlerse temel parçalar üzerine oluşacak. Hibrit versiyonunu şarj bağlantı noktasıyla farkını hissettireceği değişimler içerisinde tamponlar, ızgara ve ışıklandırma gruplarının tamamı yer alıyor. Kokpite de temek taş niteliğinde olan dijital ekranlardaki güncellemeler farkı yaratacak. Bu yılın son çeyreğinde tanıtılması beklenen modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Renault Clio tanıtımı