reklamı kapat

POPÜLER

Renault Clio

Renault Clio ve Megane almayı düşünenlere özel kampanya fırsatı

Geçtiğimiz ay hurda teşvik kampanyasıyla öne çıkan Renault Clio ve Megane, ekim ayı bazlı olarak devlet desteği üzerinden satın alınabilecek.

Son üç aylık periyotta yaşanan satış bazlı düşüş, Türkiye’deki üreticileri süre gelen kampanyalar yapmaya itiyor. Geçtiğimiz ay içerisinde FIAT ile birlikte belirli periyotlar için üretim durdurma kararı alarak gündeme gelen Renault, bahsettiğimiz bu ilgiden payına düşeni almak konusunda fazlasıyla kararlı. Hurda teşvikiyle kullanıcıların karşınıza çıkmaya devam eden marka ekim ayı planlamasında da dikkat çeken maddelerle karşımızda. Kampanya kapsamında binek ve hafif ticari tüm Renault modellerinde maksimum 30.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneklerinde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 200.000TL kredi 48 aya kadar yüzde 2,34 sabit faiz oranı bulunuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Clio ve Megane cephesinde neler var?

Renault’nın binek sınıfta en çok tercih edilen iki modeli konumunda olan Clio ve Megane için de ekim ayı bazında özel bir proje yürütüldüğü açıklanmış durumda. Clio HB ve Megane Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için hayata geçirilen projede kapsamında devlet desteği ile birlikte Clio HB modeline 79.900TL, Megane Sedan’a ise 91.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.Ekim ayında Captur 137.400TL, Kadjar 179.750TL, Kangoo 108.300TL, Trafic ise 136.100TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.