reklamı kapat

POPÜLER

Constantine

Keanu Reeves’in heyecanlandıran Constantine açıklaması

Son yıllarda John Wick karakteriyle karşımıza çıkan ve gönüllerde taht kuran Keanu Reeves seneler önce canlandırdığı Constantine karakteri için heyecan uyandıran bir açıklamaya imza attı.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Constantine, DC çizgi romanlarından uyarlanan 2005 yapımı bir filmdi. Keanu Reeves de hikayenin başrolü olarak karşımıza çıkıyordu. Çizgi romanlara çok bağlı bir yapım olmamasına rağmen gönüllerde taht kurmayı başardı. Daha sonra Matt Ryan aynı karakterin diziyle karşımıza çıksa da, Keanu Reeves’in rol aldığı bu yapım akıllarda yer etmeyi başardı. Aradan geçen bunca yıla rağmen onun geri dönüşü bekleniyor desek, abartmış olmayız. Görünen o ki Reeves de bu fikre sıcak bakıyor. Sevilen oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine şu açıklamada bulundu:

“John Constantine karakterine yeniden hayat vermek hep istediğim bir şey oldu. O dünyayı ve karakterimi çok seviyorum. John Constantine’e hayat vermek ve bu dünyanın bir parçası olmak benim için çok büyük bir keyifti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Constantine beklentisi

Bu açıklamasından da anlaşıldığı üzere Keanu Reeves karakterine geri dönmeye ve yeni bir filmle izleyici karşısına çıkmaya fazlasıyla sıcak bakıyor. Açıkçası seyirciler de onun geri dönüşünü fazlasıyla istiyor. Bakalım bu karşılıklı isteği sonucunda Constantine’e devam filmi gelecek mi? Yoksa hayaller başka bahara mı kalacak?

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı