reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves’in yıllar içindeki “değişimine” şahit olun [Video]

Son zamanlarda John Wick ile izleyicileri kendisine hayran bırakan Keanu Reeves aslında oldukça kapsamlı bir kariyere sahip. Şimdiye kadar farklı birçok yapımda karşımıza çıkan bu tecrübeli oyuncunun yıllar içinde nasıl değiştiğini hiç merak etmiş miydiniz?

Hepimiz bir süredir heyecanla aksiyonun dozunu artıran kahramanımız John Wick’in geri dönüşünü bekliyoruz. Olumlu yorumlarla öne çıkan filmin vizyona girmesine kısa bir zaman kala, Keanu Reeves’in değişimini ortaya koyan bir video hazırlandı. Bu ilgi uyandıran video daha önce de benzer çalışmalara imza atan Burger Fiction‘ın elinden çıktı. Yaklaşık 13 dakika süren videoda Reeves’in oldukça uzun yıllardır devam eden kariyerine yakından bakma fırsatı yakalıyoruz. Video tecrübeli oyuncunun 1985 yılında rol aldığı One Step Away ile başlıyor. Beklendiği üzere John Wick: Chapter 2’ye kadar ulaşıyor. Arada Bill & Ted’s Excellent Adventure, Speed, The Devil’s Advocate, Matrix serisi, Sweet November, Constantine ve John Wick gibi yapımlar öne çıkıyor. Bu sayede Reeves’in başarılı oyunculuğu oldukça kısa bir sürede, yer aldığı farklı yapımlarla ortaya koyulmuş oluyor.

Keanu Reeves’in değişimini ve oyunculuğunun gelişimini gözler önüne seren videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, John Wick: Chapter 2 filmi 10 Şubat 2017‘den itibaren gösterime başlayacak.